Open Air Festival Svojšice 2020

Sobota 22/5/2021 | Letní areál Svojšice u Pardubic

Jazyková verze

Česky English

Novinky

Dvacáté narozeniny Svojšic proběhnou 22. května 2021.

Dvacáté narozeniny Svojšic proběhnou 22. května 2021.

Pro skalní fanoušky chystáme 15. srpna 2020 alespoň menší festival. Oficiální vyjádření o přesunu festivalu na rok 2021.


Vážení fanoušci festivalu Svojšice,

definitivní rozhodnutí o přesunu festivalu, které bylo dlouhou dobu ve vzduchu, padlo. S ohledem na vývoj pandemické situace s následnými opatřeními, která výrazně omezují pořádání velkých kulturních akcí, je už jasné, že během letošního léta nebude šance, abychom festival uspořádali v plném rozsahu a se všemi zahraničními hosty, jak bylo v plánu. Proto jsme se rozhodli přesunout dvacátou oslavu narozenin o rok, konkrétně na 22. května 2021.

Abychom však zachovali tradici každoročního setkání s fanoušky, rozhodli jsme se uspořádat 15. srpna 2020 ve Svojšicích alespoň menší festival, který bude co do kapacity určitě limitován, ale přesto věříme, že i tak si ho všichni skalní fanoušci našeho festivalu užijí. Podrobnosti o line-upu a vstupenkách zveřejníme zhruba do 14 dnů.

Vstupenky zůstávají v platnosti na rok 2021 a není nutné je měnit. Vzhledem k tomu, že i se zrušeným festivalem jsou spojeny vysoké finanční náklady, budeme moc vděčni, pokud nás podpoříte tím, že si vstupenky ponecháte a nebudete je vracet. Moc nám to v této situaci pomůže!
I přesto ale bude možné do 30. června žádat o refundaci vstupného u prodejců, u nichž jste vstupenky zakoupili.

Děkujeme Vám za pochopení a podporu.