Open Air Festival Svojšice 2020

Sobota 10/7/2021 | Letní areál Svojšice u Pardubic

Jazyková verze

Česky English

Novinky

Svojšice 2021 se přesouvají na 10. července

Svojšice 2021 se přesouvají na 10. července

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli přesunout festival Svojšice na sobotu 10. 7. 2021. Tento pozdější termín nám dává větší jistotu, že festival proběhne podle našich představ. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Děkujeme za podporu a těšíme se na léto a festivalovou pohodu. Džejár

Illusion Party se přesouvá na nový termín.

Illusion Party se přesouvá na nový termín.

Vzhledem k tomu, že výhledově se situace v oblasti kultury nelepší a omezení budou s největší pravděpodobnosti trvat i začákem roku 2021, rozhodli jsme se přesunout termín konání Illusion Party na 27. 10. 2021. Děkujeme za pochopení a opatrujte se!

Aftermovie - Techno Will Never Die

Aftermovie - Techno Will Never Die

Děkujeme všem vystupujícím a návštěvníkům za skvělou a důstojnou oslavu techna! Museli jsme letos kvůli omezené kapacitě a menšímu rozpočtu hodně škrtat a celá akce byla spíše mini festival, ale své kouzlo rozhodně měla. Jsme rádi, že jsme rozhodli uspořádat festival alespoň v této formě. Stálo to za to! Těšíme se za rok v plné síle při oslavě 20. narozenin Svojšic.

VIDEO - pozvánka na Svojšice 2020

VIDEO - pozvánka na Svojšice 2020

Děkujeme všem, kteří již podpořili festival zakoupením vstupenky! Moc si toho vážíme a těšíme se, až po roce opět zazní v areálu kvalitní techno! Kdo to bude a co vše chystáme se dozvíte ve videu, za jehož sdílení vám budeme též moc vděčni.