Open Air Festival Svojšice 2017

pátek 16. června 2017
Letní areál Svojšice u Pardubic

Jazyková verze

Česky English

Svojšice na sociálních sítích

Instagram SoundCloud YouTube

Představujeme stages na letošních Svojšicích!

Představujeme stages na letošních Svojšicích!

Letos se můžete těšit na Toolroom Live Stage, Hard Techno stage a Drum & Bass stage.

Toolroom Live Stage:

Poprvé v ČR bude představena prestižní show světoznámeho formátu a náš festival se tak zařadí mezi destinace jako je Londýn, Miami, Amsterdam, Dubai, Mexico a další top místa, kde se tato party konala. Pro Svojšice bude zcela nestandartně připravena dramaturgie v žánru Techno. Celé vedení Toolroom records souhlasilo vytvořit pro Českou republiku speciální techno edici, která doposud nebyla nikde prezentována. Berou to jako výzvu a my se na to moc těšíme.

Mark Knight vystoupí na Svojšicích poprvé. Náš festival se mu líbí především díky jeho tvrdšímu techno konceptu. Rozhodl se pro fanoušky připravit technoset, který bude v délce dvou hodin. Mark ví, že jsme tvrdší fesťák a je nadšený možností zahrát si čistě jen techno. UMEK se do Svojšic vrací po deseti letech. Jeho valivé, melodické pumping techno v ostrém mixovaném stylu, který Umek tak dobře umí, rozhodně na Main stage patří. I on přislíbil uzpůsobit svůj set do tvrdšího žánru, takže opět něco vyjímečného.

I letos přivezeme do ČR někoho nového. Poměrně nový - stoupající techno producent Timmo dělá současný zvuk energického techna a Svojšičáci se z něj na fesťáku pěkně podělají. Stage potom doplní techno legendy jako Lucca, Toky a Džejár společně s mladými producentkami K.Sandra a Sionni. Celou stage odpálí vítěz DJ contestu.

 

Hard Techno stage:

Nejtvrdší stage už také zná svůj kompletní line-up. Headlinery jsou oblíbený O.B.I. a českou premiéru si dá německá mašina Tekkerkane. O support se postarají osvědčení jezdci, zároveň však představíme poměrně nová "neznámá" producentská jména!

 

Drum & Bass stage:

Pod taktovkou Let It Roll crew kombinuje speciální a nadčasové zjevení Delta Heavy s jejich energickými sety, nepřehlednutelným Johnem B, který je známý i díky své image rozcuchaných vlasů, černých brýlí a nalakovaných nehtů. Nabídne i novou hudební sílou s melodickým a oduševnělým dnb - Hybrid Minds. A čtveřici zahraničních headlinerů uzavře LSB se svým liquidním dnb.

Tím však line-up dnb stage nekončí. Návštěvníci se potom mohou také těšit na významné lokální producenty a DJs: Madface, Changing Faces, Pixie, Bifidus Aktif, Akira, Volume Plus, Thiew, Fallen Gemini and Lee Meow.