Open Air Festival Svojšice 2017

pátek 16. června 2017
Letní areál Svojšice u Pardubic

Jazyková verze

Česky English

Svojšice na sociálních sítích

Instagram SoundCloud YouTube

Festival Svojšice příváží Adriana Houra

Festival Svojšice příváží Adriana Houra

Adrian Hour se vrací do České republiky pod záštitou legendárního techno festivalu Svojšice a v listopadu vystoupí ve Starých lázních v Kolíně za podpory české špičky techno scény.

Festival Svojšice je známý svou vytříbeností při výběru vystupujících umělců, které prezentuje pod svojí značkou. A Adrian Hour je toho nezvratným důkazem. Pod záštitou Svojšic Adrian v Čechách vystoupil poprvé už v roce 2013 jako nová, vycházející hvězda techno scény a producent s extra silně vyvinutým smyslem pro hutné a valivé techno rytmy. Jeho nadání se shledalo s ohlasem u mnoha hudebních vydavatelství a získal podporu od respektovaných jmen, z nichž si ho pod vlastní vydavatelství vzal osobně Mark Knight z Toolroom records. Zde se Adianův talent producenta a DJe plně rozvinul a dnes vystupuje po celém světě a hraje na akcích jako je Creamfields, Ultra Music Festival Miami, ADE a stovkách dalších eventů po boku světové elity Djs.

Ve Starých lázních Kolín vystoupí Adrian na Festival Svojšice Techno stagei za podpory Dje Džejára, K.Sandry, Kaisersozeho, Jaqullin a Marteen B2B Sebastian Delucy. Na této stagei si tedy můžete užít pravé – svojšické techno!

Festival Svojšice je znám také díky podpoře Drum&Bass scény a mnoha odnoží jiné elektronické hudby, proto je pro vás připravena i druhá a třetí stage. Na D`n`B stagei vystoupí Let It Roll lídří Bifidus Aktif, Suki, Akira a doplní je Critical J, Rocky a Tajfun. Na třetí Classic Stagei zahrají rezidentní Djs klubu se speciálním hostem Victorem Tellagiem, který bude prezentovat hudební styly Bass House a Future House music.

Předprodej vstupenek byl spuštěn v síti Ticketportal.